Zbraně

14. 01. 2008 | † 04. 01. 2013 | kód autora: 4IM
Impérium

E-11 BlasTech

Každý stormtrooper je vybaven právě touto smrtící zbraní. Její přednosti tkví hlavně ve vynikajícímu dostřelu a výkonu. Další jeho výhodou je jeho kompaktnost a spolehlivost. Energetický článek vydrží až 100 výstřelů zatímco plazmový plyn na 500 a díky snadným úpravám ( přidáním rozkládací pažby ) se z něj stává účinná puška na velké vzdálenosti.

Blastech E-17D

Tato zbraň je na jako ulitá na boj ve velkých vzdálenostech a to díky své stabilitě ( dají se přidělat nožičky) a velké přesnosti. Touto zbraní je vybaven skoro vždy 1 ve skupině úderného oddílu.

Rebelové

Rebelové nejsou oficiální skupinou takže nemají ani oficiálního dodavatele zbraní, a proto je jejich vybavení velice různorodé tak vám tu popíšu zbraně hlavních postav.

BlasTech DH-17

Mezi povstalci asi nejrozšířenější zbraň a to díky své cenně a také kvalitě, která se sice nemůže rovnat svému imperiálnímu bratříčkovi ale v bojích na krátkou vzdálenost se mu vyrovnají.

BlasTech DL-44

U Rebelů velice rozšířená záložní zbraň, která sice není proti Imperiálům moc platná ale díky úpravám dokáže způsobit opravdu obrovské škody, i když je to jen pistole. Jako hlavní zbraň ji používal např. Han Solo.

Wookieiská Kuše

Velmi spolehlivá zbraň s velmi ničivými účinky. Používají jí především Wookiové, kterým zbraň pro svou velikost zcela vyhovuje a když se spojí wookiiský vztek s touto zbraní vzniká pro jejich nepřátele smrtící kombo.

Armáda Klonů

BlasTech DLT-19

Pušky použité v klonových válkách jsou předchůdci Imperiálních zbraní a co se vlastnost týče tak jsou skoro shodné. Tato puška byla opravdu dobrá na velké vzdálenosti a v bitvě o Geonosis se předvedla v celé své kráse . Po nějaké době vyměnili BlasTech DLT-19 za BlasTech E-11 popis u Impéria. Separatisté Ti používali jak zbraně droidy, kteří jsou(budou) popsáni jinde.

Výbušniny
Termální Detonátor
Granát, který je pro své účinky hojně používaný jak Impériem tak Rebely. Před tímto kulatým nesmyslem není nikdo v okruhu 100metrů v bezpečí.

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.